alanyaajans.net

AK Parti Alanya Türkiye'ye Örnek Olacak

AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Alanya İlçe teşkilat binasını beğendiğini ifade ederek, AK Parti'nin diğer teşkilatlarında da benzer modellerin uygulanması için komisyon kurulmasını istedi.

AK Parti Alanya Türkiye'ye Örnek Olacak
Tarih: 01-12-2019 19:12

 

Alanya ilçe teşkilatı AK Parti'nin yurt genelindeki teşkilatlanmasına örnek teşkil edecek. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği program kapsamında Alanya'ya gelen genel merkez heyeti, ilçe binası projesine tam puan verdi. 

Sabah saatlerinde teşkilat ziyaretinde ilçe binasını gezen Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yardımcısı Abdulkadir Özel'e Alanya ilçe teşkilatının hem fiziki koşulları hem de tefrişatı ile birlikte AK Parti'nin kurumsal kimliğine uygun bir bina olduğunu, tüm teşkilatlarda da benzer bina modellerinin uygulanması yönünde bir komisyon oluşturularak Alanya ilçe teşkilatının da bu komisyona dahil edilmesi veya tecrübelerinden yararlanılması için talimat verdi. 
Ayrıca ziyaret sırasında Alanya ilçe teşkilatı heyete Alanyaspor forması ve muz paketi, Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ise Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'e Döşemealtı'nda dokunan bir halıyı hediye etti.
Erkan Kandemir AK Parti İlçe teşkilatının anı defterini imzaladı.

 


YORUM YAP

FACEBOOK YORUM YAP


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç